Kurumsal

Partnerden Daha Öte

Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı Çözümler - Talaşlı İmalat Partneriniz

EKONN Yenilikçi Çözümlerle Talaşlı İmalat Sektöründe Öncü Bir Partner

Talaşlı imalat sektöründe bir adım önde olmak, verimlilik ve çalışan sağlığı açısından kritik öneme sahiptir. Şirketimiz, makine üretimi konusunda uzmanlaşmış bir lider olarak, müşterilerimizin daha verimli ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı için ihtiyaç duydukları sistemleri başarıyla üretmekte ve anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Müşterilerimizin talaşların nakli, depolanması, geri kazanımı ve hurda değerinin artması gibi zorlu gereksinimlerini karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Konveyör sistemleri ile talaşların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor, silo depolama sistemleri ile talaşların etkili bir şekilde depolanmasını sağlıyoruz. Ayrıca, talaş kırma ve santrifüj sistemleri ile talaşların geri dönüşümünü ve hurda değerinin artışını destekliyoruz.

CNC tezgahlarında kullanılan proses sıvılarının temizliği ve sürekli aynı düzeyde tutulması, CNC takım giderlerinin azaltılması gibi bağlantılı giderler için filtre sistemleri sunuyoruz. Ayrıca, CNC tezgahlarında oluşan yağ buharının operatörlerin sağlığını tehdit etmemesi, tezgah elektroniğine zarar vermemesi ve fabrika ortamına yayılmaması için özel yağ buharı filtre sistemleri geliştiriyoruz.

Satış ve Servis Merkezimiz İstanbul'da bulunuyor ve dünyanın birçok ülkesinde referanslara sahibiz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, müşteri odaklı yaklaşımıyla her bir projeyi özenle yönetiyor ve özelleştirilmiş çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyor.

Şirketimiz, talaşlı imalat sektöründe benzersiz bir partner olarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak ve işletmelerinin başarılarını artırmak için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Kalite, güvenilirlik ve sürekli gelişim ilkesiyle sektörde öncü konumumuzu sürdürüyoruz ve dünya genelinde tanınmış bir marka haline geliyoruz.

Sizinle çalışmak, verimliliği artırmak ve işletmelerinizi daha da ileriye taşımak için doğru adımdır. Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO), güvenilir ve sürdürülebilir bir proses filtrelemesi için anahtar faktördür ve Hemen bizimle iletişime geçin ve size özel çözümlerimizden nasıl yararlanabileceğinizi keşfedin


 

SERTİFİKALAR

TR EN
Copyright © 2022

KUSURSUZ

Çözümlerimiz

EKONN A.Ş
Pzt. Cum. 08:00 - 17:00Orhan Gazi Mahallesi 1720 Sokak No: 1, 34538 Esenyurt
İstanbul
Copyright © 2023
Web Tasarım birNC
Web Tasarım birNC Web Tasarım